Pogoda na maj 2017 nad Bałtykiem


Pogoda na maj 2017 nad Bałtykiem

Nad Bałtykiem maj jest wyjątkowo piękny i jeśli planujesz w tym okresie wyjazd nad morze, jest to świetny wybór. Wcześniej sprawdź tylko prognozy pogody – zaprezentuję poniżej dane dla popularnego kurortu o nazwie Międzyzdroje, ponieważ wcześniej pojawiły się już prognozy dla Gdyni, leżącej w innej części wybrzeża. W tym miejscu turystów ciekawych o aktualną pogodę nie będzie brakowało.

Sam początek miesiąca będzie związany z nadejściem temperatury powietrza rzędu 12-18 stopni Celsjusza w dzień, a więc zapowiada się naprawdę przyjemna pogoda. Będzie bardzo słonecznie i ciepło, zachmurzenie ma być raczej sporadyczne, a w dniach 1 i 6 maja nie pojawi się na niebie ani jedna chmurka! Opady deszczu mogą występować w Międzyzdrojach tylko w dniu 9 maja, a wieczorami i w nocy zapowiadane są temperatury powietrza wynoszące od 4 do 10 stopni na plusie.

W połowie miesiąca będzie się robiło coraz przyjemniej – w dzień synoptycy zapowiadają od 14 do 18 stopni powyżej zera, a więc temperatury będą naprawdę wysokie, przy czym cały czas ma świecić słońce. Nie ma się co temu dziwić, w końcu będzie to okres pełni wiosny. Odczuwalnie jeszcze uprzyjemni nam to aurę. Jeśli boisz się opadów to właściwie nie masz czego, ponieważ w połowie miesiąca w Międzyzdrojach wcale nie powinno padać! Synoptycy nie zapowiadają w tym regionie ani jednego deszczowego dnia. Wieczorami i w nocy pogoda będzie dobra na spacery, ma być od 6-9 stopni na plusie.

Zakończenie maja w Międzyzdrojach związane będzie z nadejściem temperatur powietrza rzędu 17-20 stopni Celsjusza w dzień. Będzie słonecznie i z bardzo małą ilością chmur na niebie – pogoda po prostu idealna na wyjazd. Niewielkie opady deszczu mogą występować w Międzyzdrojach jedynie 30 marca, inne dni nie dość że pogodne, to będą również suche. Wieczorem i w nocy zachęcam do romantycznych spacerów ponieważ będzie ciepło, z 9-10 stopniami na plusie.

 

Pogoda na zimę 2017

Pogoda na zimę 2017

Pogoda na zimę 2017: Sprawdź pogodę na zimę 2017 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2016

Pogoda na grudzień 2016

Pogoda na grudzień 2016: Sprawdź pogodę na grudzień 2016 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2016

Pogoda na Boże Narodzenie 2016

Pogoda na Boże Narodzenie 2016: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2016 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2016: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Pogoda na maj 2017 nad Bałtykiem?

pogodajnia na Facebook'u