Pogoda na maj 2017 nad morzem


Pogoda na maj 2017 nad morzem

Maj nad morzem zazwyczaj jest piękny – przynosi wysoką temperaturę powietrza i wiele słonecznych dni, a do tego powietrze jest pełne jodu i można oddychać pełną piersią. Aura pozwala na zwiedzanie okolicy a nawet na pierwsze kąpiele! Bywało już nie raz, że w maju temperatura powietrza przekraczała bowiem 25 stopni na plusie. Zobaczmy jaki w tym roku będzie maj nad morzem.

Przedstawione poniżej prognozy zawierają dane dla znanego kurortu, czyli Gdyni – znajdziemy tam zarówno zabytki i bazę wypadową do zwiedzania okolicy jak i piękne, naturalne plaże Orłowa. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, szczególnie w maju.

Sam początek maja związany będzie z nadejściem temperatur powietrza rzędu 13-18 stopni na plusie. Będzie ciepło i przyjemnie, a dodatkowo bardzo słonecznie – zachmurzenie pojawi się tylko w okolicy 4 maja. Właśnie wspomnianego 4 maja i 10 dnia miesiąca będzie padał deszcz, ale maja być to na szczęście raczej przelotne opady, które nie popsują nam planów. Wieczorami i w nocy na termometrach pojawi się 3-10 stopni Celsjusza.

W połowie miesiąca powoli zacznie się robić coraz cieplej. Będzie od 14 do 19 stopni Celsjusza i nadal będzie można cieszyć się wieloma słonecznymi dniami. Jedynie 12 maja zapowiadane jest większe zachmurzenie. Na pewno nieco więcej ma padać – deszcz zapowiadany jest na 13, 18 i 20 maja. Tym okresie nad morzem jednak pogoda mimo wszystko dopisze, a wieczorami i w nocy będzie od 6 do 10 stopni powyżej zera.

Na koniec sprawdźmy prognozy dla Gdyni na koniec maja – w tym czasie spodziewajmy się temperatury wynoszącej od 18 do 20 stopni Celsjusza. Większość dni ma być słoneczna, ale z lekkim zachmurzeniem. Nie powinno to jednak stanowić problemu dla osób, które w tym czasie planują wyjazd nad morze – w takiej atmosferze na pewno można wypocząć. Wieczorami i w nocy prognozy wskazują na temperaturę 8-11 stopni Celsjusza.

Pogoda na zimę 2017

Pogoda na zimę 2017

Pogoda na zimę 2017: Sprawdź pogodę na zimę 2017 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2016

Pogoda na grudzień 2016

Pogoda na grudzień 2016: Sprawdź pogodę na grudzień 2016 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2016

Pogoda na Boże Narodzenie 2016

Pogoda na Boże Narodzenie 2016: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2016 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2016: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Pogoda na maj 2017 nad morzem?

pogodajnia na Facebook'u