Weekend majowy 2017 pogoda nad morzem


Pogoda na weekend majowy 2017 nad morzem

Jaka będzie pogoda na weekend majowy nad morzem? Zastanawiają się nad tym osoby, które zaplanowały w ten region wyjazd w okresie 1-3 maja. Prognozy pogody na ten okres są dostępne, dlatego trzeba do nich sięgnąć. Poniżej przedstawiam je dla kilku popularnych nadmorskich kurortów, gdzie turystów z całą pewnością nie będzie brakowało.

Międzyzdroje

Jeśli planujesz wyjazd do Międzyzdrojów to przygotuj się na takie temperatury: 1 maj – 13 stopni, 2 maj – 12 stopni, 3 maj – 14 stopni. Będzie pogodnie i przez cały weekend również słonecznie, z bardzo małym zachmurzeniem nieba. 1 maja chmur wcale nie będzie na niebie, co sprawi że odpoczynek w tym terminie może należeć do udanych. Co do opadów, te w długi majowy weekend w Międzyzdrojach nie są zapowiadane.

Gdynia

W Gdyni 1 maja na termometrach zobaczymy 13 stopni Celsjusza, dzień później będzie 12 stopni, a na 3 maja zapowiadane jest 13 stopni na plusie. Pogoda będzie dopisywać również tutaj – synoptycy zapowiadają same słoneczne dni w tym okresie, praktycznie bez chmur. Dodatkowym plusem takiej pogody będzie fakt, iż opady deszczu także ominą ten region.

Krynica Morska

Bardzo przyjemny długi weekend zapowiada się także w Krynicy Morskiej – 1 maja spodziewajmy się 14 stopni ciepła, dzień później 13 stopni na plusie, natomiast 3 maja ma tutaj być również 14 stopni ciepła. Podobnie jak w innych regionach nad Bałtykiem również tutaj będzie bardzo słonecznie i prawdopodobnie bez jakichkolwiek opadów deszczu.

Świnoujście

Na koniec sprawdźmy prognozy dla Świnoujścia – w tym kurorcie 1 maja zapowiadane jest 13 stopni na plusie, dzień później 12 stopni Celsjusza, a na zakończenie weekendu będzie 14 stopni Celsjusza. Wszystkie dni długiego majowego weekendu będą pełne słońca i z bardzo małą ilością chmur na niebie. Co do opadów deszczu to również w zachodniej części wybrzeża nie są one zapowiadane. Deszcz ominie także Świnoujście.

Pogoda na zimę 2017

Pogoda na zimę 2017

Pogoda na zimę 2017: Sprawdź pogodę na zimę 2017 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2016

Pogoda na grudzień 2016

Pogoda na grudzień 2016: Sprawdź pogodę na grudzień 2016 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2016

Pogoda na Boże Narodzenie 2016

Pogoda na Boże Narodzenie 2016: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2016 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2016: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Weekend majowy 2017 pogoda nad morzem?

pogodajnia na Facebook'u