Weekend majowy 2017 pogoda w Karpaczu


Pogoda na majowy weekend 2017 w Karpaczu

Planujesz weekend majowy w Karpaczu? W tej urokliwej miejscowości możesz spędzić miło i przyjemnie czas, ale wcześniej sprawdź prognozy pogody zapowiadane na ten okres. Długi weekend nie zawsze przynosi taką aurę jak byśmy tego chcieli. Nie można jednak pozwolić na to, aby niekorzystna pogoda była w stanie pokrzyżować nam plany! Poniżej przedstawiam zapowiedzi synoptyków na 1-3 maja 2017 w Karpaczu.

1 maj w Karpaczu

Jak ma wyglądać pogoda w Karpaczu na 1 maja i czy przyniesie nam oczekiwaną aurę? Powinniśmy być zadowoleni, tego dnia synoptycy zapowiadają, że temperatura powietrza dojdzie do 16 stopni powyżej zera, a w dodatku dzień ma być pogodny i ze sporą ilością promieni słońca, a zachmurzenie nie będzie zbyt duże i nie odbije się niekorzystnie na pogodzie. Dla nas jest to dobra wiadomość, szczególnie że na 1 maja również deszcz nie jest tutaj zapowiadany. W nocy spodziewajmy się około 5 stopni na plusie.

2 maj w Karpaczu

Również 2 maja pogoda będzie dopisywała i w dzień w Karpaczu ma być około 15 stopni Celsjusza, natomiast wieczorem i w nocy ma spadać do 5 stopni powyżej zera. Również tego dnia ma być słonecznie i pogodnie, z czego można się tylko cieszyć. Opady deszczu nie zagrożą naszemu wypoczynkowi, dlatego dobrze zaplanujmy sobie czas podczas długiego weekendu – nigdy bowiem nie wiadomo, jaką aurę przyniesie nam kolejny dzień. Właściwie to jednak wiemy to z prognoz – będzie wtedy już nieco mniej przyjemnie.

3 maja w Karpaczu

Na koniec została nam jeszcze do przeanalizowania prognoza pogody na 3 maja w Karpaczu. Tego dnia ewidentnie będzie już mniej przyjemnie, na termometrach w dzień pojawi się tylko 12 stopni Celsjusza. Zza chmur jednak nadal będzie wyglądało słońce niosąc nam nadzieję na przejaśnienia. Do tego wszystkiego brakowało nam tylko opadów deszczu i niestety, 3 maja w Karpaczu ma padać. Wieczorem i w nocy będzie natomiast około 5 stopni Celsjusza.

Pogoda na zimę 2017

Pogoda na zimę 2017

Pogoda na zimę 2017: Sprawdź pogodę na zimę 2017 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na grudzien 2016

Pogoda na grudzień 2016

Pogoda na grudzień 2016: Sprawdź pogodę na grudzień 2016 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny? - sprawdź...
Pogoda na Boże Narodzenie 2016

Pogoda na Boże Narodzenie 2016

Pogoda na Boże Narodzenie 2016: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2016 w Polsce...
Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2017

Pogoda na styczeń 2016: Masz możliwość wyjazdu na urlop w styczeniu? W takim razie powinieneś się na to zgodzić....
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Weekend majowy 2017 pogoda w Karpaczu?

pogodajnia na Facebook'u